Yalnızlık kader midir denir ya; bu tamamı ile bir serzenişten başka bir şey değildir. İnsan özünde olan sosyal olma dürtüsü ve akabinde iletişimin zorunlu olması ve doğasında olan paylaşma, aktarım, deneyim gibi insana özgü olgular bunu zorunlu kılar. 

İnsanların sosyal olduğu ve yalnız kalmaması gerektiği bilincinden yola çıkan sitemiz yeni arkadaşlık ve dostluklar kurulması ve insanlar arasındaki iletişimi zirveye çıkarmak adına hizmet vermektedir.
   
Yalnızlık İçin Sitemizin Çözümü Nedir?

Bu kuramı daha gerçekçi ve korkuları ve güven kaybını minimuma getirmek içinde kaynaştırıcı etkisi ve nefesini duyacağınız ölçüde yakınlığı ile kameralı arkadaşlık uygulamaya sokarak iletişimi daha da güçlendirmiştir.

Bu neticede çok yakından gördüğünüz ve kendisi ile beraber giyim kuşamı yeme içme tarzı, sembolleri, tutkuları gibi o insan; o kültüre has pek çok etken de aynı zamanda öğrenilmekte ve de birbirleri ile paylaşmalarını da beraberinde getirmektedir.

 Görsellik ve Sonuçları Nelerdir?

İnsanlar için görsellik her daim özel bir durumdur, bu tartışılamaz bir gerçektir. Bunun önem ve bilincinden hareket eden sitemiz görüntülü arkadaşlık hizmeti ile ilişkilere farklı ve güvenli bir boyut eklemiştir. Diğer seçenek olan arkadaş bul ile hem konum hem de profil noktasındaki yakınlıklar kaynaştırılarak sentezi yapılmaktadır.

Bu neticede aynı doğrultuda kaynaşması yüksek insanlar aynı havuzda toplanmış ve bu iletişim neticesinde kurulan kalıcı ve uzun vadeli dostluklar da sitemizin kuruluş amacını tam olarak karşılanmasını sağlamış olacaktır.
 
Neden Yalnızlaşıyoruz?

Çağımızda hayat şartlarının zorluğundan ve de stres, gürültü, ekonomik durum, korku, güven kaybı gibi olgular; insanı bireyselleştirmiş ve yalnızlığa itmiştir. Bu gerçektir ama çağın yalnızlığa itmesi sizin de yalnız kalacağınız anlamına gelmez. Yalnızlık aynı zamanda bir rahatsızlıktır ve tedavi edilmesi gerekir. Yalnızlığınız en güzel şekilde giderecek sitemiz tam ve donanımlı yapısı ile istediğiniz arkadaşı çok kısa sürede bulmanızı sağlayacaktır.

Category
Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir