Bilgi ve teknoloji çağında yaşamaktayız. Çağımızın getirdiği imkanlar ve sınırların kalkması ile de dünya küresel bir köye dönüşmüştür. Aynı zamanda günümüz insanı gerek hayat şartlarının zorluğu gerekse de imkanların çeşitliliği bireyleri yalnızlığa itmiştir.

İnsan özünde sosyal olan ve yalnız kalma fıtratı olmayan bir varlıktır. Mutlak surette var olması için hayatını idame ettirme noktasında başkalarına ihtiyaç duyar. Bu sadece maddi anlamda değil, sorunlarını, sıkıntılarını, mutluluk ve sevinçlerini paylaşacağı kendisini anlayan sıcacık bir dost arar. Bu tabiatının gereğidir. Bu nedenle arkadaşlık kuramı değişmiş ve sosyal medya kullanımı ile farklı bir boyut kazanmıştır. Biz bu açıdan eksikliğini hissettiğimiz yalnız ve mutsuz insanların ortak noktasını bularak bu soruna çözüm bulunması ihtiyacı ile  yola çıktık.

Arkadaş Bulmada Neyi Getirdik?

Hizmetimizin etkin ve tam sonuç elde etmesi için de arkadaş bul seçeneğinde benzer pek çok kıstasın eşleşmesini sağladık. Çok sayıda yenilik içerisinde konuma göre, hobilerine göre ya da yaşı  eğitim diğer kriterleri de baz alarak eşleştirme yöntemleri kullanarak arkadaşlıkları pekiştirmeyi ve sağlamlaştırmayı ilke edindik.

Sitemizde kameralı arkadaşlık ile bireylerin canlı görüşmesi neticesinde akla gelen kötü ve önyargılı düşüncelerden sıyrılmanızı sağlayacak ve tüm yönleri ile o insanı gördüğünüzden daha gerçekçi olmanız ve iletişimi de daha çok artırmanızı sağlayacaktır. Hizmetimiz olan görüntülü arkadaşlık karşınızdaki kişiyi canlı görecek ve dostluğunuz pekiştirecek ve hayatınıza yeni bir renk ve yön çizmenize imkan sağlamış olacaksınız.

Neden Arkadaş Gereklidir?

Her insan özünde orijinaldir ve mutlaka anlatılması gereken bir hikâyeyi de içerisinde barındırmaktadır. Her neviden arkadaşlığın ileri safhalara varması ve karşılıklı dostluklar, öncelikle kendinizi ve ileri safhalarda da karşınızdakine vereceğiniz özgüven dostlukta esastır.
Böylelikle nezaketle kültürünüz, hobileriniz, düşünce yapınız gibi totalde ülkenizin imajına kadar çeşitlenmesi ve gelişmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Category
Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir