İnsanların kendini yalnız hissettiği bazı anlar vardır. Bu anlarda sohbet edecek arkadaşlar insanların en büyük ihtiyacıdır. En yakın arkadaşların bile konuşmak istemediği, çekindiği bazı konuları vardır. Bu konuları konuşamadığı zaman insanlar sıkıntı içerisinde kalırlar. Böyle durumlarda insanlar hiç tanımadıkları insanlar ile sohbet etmek isterler.

Bu tür arkadaşlıklar bazen arkadaşlık olarak kalmamaktadır. Bu arkadaşlıklar bir süre sonra aşk, sevgiye dönüşmektedir. Yapılan görüntülü arkadaşlık iki tarafın birbirini daha iyi tanımasını sağlar. Bu tanıma süreci sayesinde gerçek hayattan daha sağlıklı ilişkiler kurulabilir. Yapılan görüşmelerden sonra kişiler gerçek hayatta buluşuyor. Bu kişilerin tamamen kendi kararlarına bağlıdır.

Bu durum için kameralı arkadaşlık kurulabilir. Arkadaş arayan kişi hem sıkıntılarını konuşur hem karşısındaki insanın yüzünü görünce güvenebilir. Sadece konu sıkıntı olmaz karşılıklı her konuda sohbet edilebilir. Bu iki taraf için hem heyecan verici hem rahatlatıcı bir eylem olur.

Nasıl Arkadaş Bulunur?

Bunun için siteye arkadaş bul yazmanız yeterlidir. Burada istediğiniz özellikte arkadaş bulabilirsiniz. Bu özellikler tamamen arkadaş isteyen kişinin isteklerine göre şekillenir. Fiziksel ve kültür özelliklerini istediğiniz gibi bulabilirsiniz. Arkadaş arayan beğendiği fiziksel özellikleri seçerek arkadaş arayabilir.

İstemediğiniz bir kişi ile sohbet etmek zorunda değilsiniz. Arkadaş bulup bir süre konuştuğunuz ve bir süre sonra o kişiden saygısızlık görürseniz engelleme işlemi yapabilirsiniz.  Sonrasında istediğiniz özellikte yeni arkadaşlıklar arayabilirsiniz. Bu tamamen arkadaş arayan kişinin seçimlerine bağlıdır.

Güvenlik 

Bu site arkadaşlık sitesinin en güvenli olanlarındandır.  Bu tür sohbetlerde sohbet eden kişi kişisel bilgilerinin saklı kalmasını ister. Bu sitede arkadaş arayan kişinin istediği kadar bilgileri karşı tarafla paylaşılmaktadır. Diğer arkadaş arayanlar için kişisel özelliklerini ve hobilerini paylaşmaktadır. Bu paylaşım dışında sizin vermediğiniz bilgileri site vermez. Arkadaş arayan kişinin bilgilerini paylaşmak kendi tercihidir.

Category
Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir